Shpërthim në SHBA (VIDEO)
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një ndërtesë në qendër të Houston të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Dëshmitarët postuan në rrjetet sociale pamje të godinës ku ndodhi shpërthimi, ku duken flakët e zjarri dhe tymi që dalin nga kati i parë i ndërtesës.

Raportohet se shpërthimi ndodhi në zyrat e një agjencie që ofron konsulencë ligjore, përcjell tvklan.al. Shkaqet e ngjarjes nuk dihen ende.

Nuk ka të dhëna as nëse ka persona të lënduar nga shpërthimi.
Be the first to comment

Leave a Reply