SHQIPMEDIA: Themeluesi, ideologu dhe milioneri i Lëvizjes BESA, kalon në PDSH! – FOTO
Themeluesi, ideologu dhe milioneri i Lëvizjes BESA: Adnan Ismaili ( pronar i Logos-A dhe Tv Shenja ) ka marrë pjesë sonte në konventën promovuese të PDSH-së në Tetovë. Një goditje e madhe kjo për vet Lëvizjen BESA dhe kandidatin e saj Bilall Kasami.

Portali shqipmedia shkruajti ditë më parë se ish-sekretari i PDSH-së teologu Metin Izeti ka gjasa të kandidojë për kryetar të komunës së Tetovës por kjo nuk ndodhi ndërsa teologu Metin Izeti është dora e djathtë e Adnan Ismailit për Tetovën.

Burim i informacionit: /Shqipmedia/

 
Be the first to comment

Leave a Reply