Shtatzënia ka bërë ”mrekulli’ me Amin, shikoni si është transformuar (FOTO LAJM)
është transformuar (FOTO LAJM)Amarda Toska menjëherë pas publikimit të lajmit se është në pritje të fëmijës së dytë ëshët treguar mjaft e rrezervuar me publikimet e saj.

Ami ëshët cilësuar gjithmonë si një nga femrat më të bukura të ekranit. Por këtë mëngjes ajo na e ka përforcuar këtë gjë.

Teksa ka publikuar dy foto me mbishkrimin është një ditë e bukur për të pyet nëse ju duket më tërheqëse me apo pa syze.

Çifti Ami dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamamqi janë treguar mjaft entuziastë për këtë ndryshim në jetën e tyre. Meqënëse ata kanë djalin e tyre Joel, Ermali në një intervistë të dhënë për mediat ka pohuar se do të dëshironin të ishte një vajzë
Be the first to comment

Leave a Reply