Si e ëma, vajza e Gjyste Vulaj çmend djemtë me veshjet provokuese (FOTO LAJM)
Gjuste Vulaj është një ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare.

Që në fillim të karrierës së saj, ajo u etiketua si një “seks bomb” për shkak të trupit dhe veshjeve provokuese në çdo videoklip apo paraqitje televizive.

Më kalimin e viteve, vajza e saj po i merr “fronin” pasi në rrjetet sociale shfaqet po aq provokuese sa e këngëtarja.

Rosana, 20-vjeç, ashtu si Gjystja, është shumë moderne dhe di si të tërheqë vëmendjen si ditën e sotme.
Be the first to comment

Leave a Reply