Si kurrë më parë: Kaq të dobët në peshë nuk e keni parë ‘Orhanin’ e ‘Kafeneja Jonë’
Edhe në serialin ‘Kafenja Jonë’ me rolin e ‘Orahnit’ që e kishte, pesha tij u komentua shumë.

Kjo se, aktori kosovar Fatmir Spahiu ka vite që ka disa kile të tepërta me të cilat shpesh bën shaka edhe vet, shkruan lajmi.net
Ai sot në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet se ka qenë tejet i dobët në peshë.
Në fakt, Fatmiri dukej krejt ndryshe dhe shumë në formë!

Nje foto nga koha kur djathi u shite veq ne pazare.

A post shared by Fatmir Spahiu Bufi (@fatmirspahiu) on
Be the first to comment

Leave a Reply