Skandal ne e Diela Shqipetare, tenton tia meshoj me karrike Ardit Gjebreas.. (VIDEO)
Nje skandal ka ndodhur tek e Diela Shqipetare ku nje mysafire, ka tentuar ta lendoj Ardit Gjebrean. Ai eshte nervozuar tejmase me protagonistin tjeter qe ka pasur para vete dhe ne ate moment ka nderhyr Arditi por ky nuk e ka permbajtur veten dhe ka tentuar t’ia meshoj me ulse. Shtyp videon me poshte per te pare pamjet e plota gjate emisionit:
Be the first to comment

Leave a Reply