Spalletti dëshiron Mustafin para Mangalas
Interi dëshiron edhe një goditje në fazën e mbrojtjes për sezonin 2017/18.

Emrat që janë përdor më së shumti janë Shkodran Mustafi dhe Eliaquim Mangala.

Sipas Gazzetta dello Sport, shqiptari tashmë është favorit pasi trajneri Luciano Spalletti e dëshiron në San Siro.

Ndërsa për argjentinasin Manchester City nuk dëshiron të huazojë, por vetëm shitje definitive.

Çmimi i Mustafit pritet të jetë rreth 50 milionë euro. /Telegrafi/
Be the first to comment

Leave a Reply