Spekulime për shtatzëninë e Morenës? Ky është reagimi i saj
Morena Taraku është emër shumë i përfolur në mediet rozë.

Ajo njihet si një prej artisteve që bën jetë luksoze, e për këtë gjë shumë herë është pyetur se nga vjen gjithë ky luks për këngëtaren.
Moi është qenushi i Morenës, të cilin ajo e do shumë dhe kujdeset maksimalisht për çdo detaj edhe rreth veshjeve të tij.

Në rrjete sociale, këngëtarja ka postuar disa imazhe në të cilat ka treguar se sa garderobë i kishte blerë atij, e kjo gjë bëri fansat të dyshojnë se ajo është shtatzënë.

Në rrjete sociale, Morena postoi një foto ku tregoi se si dikush nga fansat e pyet “Keni djal apo vajz?”, kurse përgjigja e saj me shaka ishte “Bineqqq”.
Be the first to comment

Leave a Reply