Statistika e tmerrshme e Jose Mourinhos kunder Real Madridid
Jose Mourinho mbreme ka luajtur ndeshen e tij te peste kunder rreal Maridid.

Trajneri Portugezm Jose nuk e ka mpishtur kurre ne karrieren e tij Real Madridin.

Ai der me tani me skuadra te ndryshme ka lujatur pese here, ku ka humber jater here dhe ka barazuar nje her.
Humbja e fundit ishte mbreme nga Real Madrid ne finalen e Super Cupes e lujatur ne Shkup.
Be the first to comment

Leave a Reply