“Sulejmani i madhërishëm”, aktorja diagnostikohet me kancer
Vahide Perçin është aktorja e cila njihet për profesionalizmin dhe talentin e saj që e tregoi në serialet e famshme ku luajti. Vahide u diagnostifikua me kancer në moshën më të mirë kur duhej të ishte gjyshe e nipërve, shkruan TopAl News.

Pas 22 vitesh martesë me aktorin Altan Gördüm, çifti vendosi të ndaheshin para pesë vitesh, mirëpo duket se sërish kanë ndryshuar mendje.

Në mediat turke u raportua se ata janë martuar përsëri. Siç duket, sëmundja e rëndë e Sulltaneshës e ka prekur burrin e saj i cili u rikthye tek ajo. / TopAl News/
Be the first to comment

Leave a Reply