Sulmi i Berishës kundër Artan Hoxhës/ Gazetari: Nuk më zhduk dot si Remzi Hoxhën!
Një përplasje e fortë ka ndodhur në Studion e Hapur në Neës24 mes ish kryeministrit Sali Berisha dhe gazetarit Artan Hoxha. Berisha i përsëriti gazetarit akuzën se u bë “hjeksi” i dëshmitarit të parcelave me kanabis në Korçë dhe se është zëdhënës i bandave. Nga ana tjetër, gazetari Artan Hoxha nuk është intimiduar, madje i është rikthyer me akuza për 21 Janarin, marrëveshjen e detit, për vrasjen e Shkëlqim Haklajt në Tropojë dhe duke i përsëritur disa herë se nuk e tremb dot me shantazhe dhe kërcënime. “Nuk më trembin shantazhet e tua, nuk më zhduk dot mua si Remzi Hoxhën” ishin fjalët e Artan Hoxhës.

Video më poshtë:
Be the first to comment

Leave a Reply