Sulmon hapur Altin Bashën, Gaz Paja drejt largimit nga Portokallia
Gaz Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit pa të cilin “Portokallia” nuk do të ishte aq argëtuese.

Me një numër të madh rolesh, Paja ka sjellë gjithmonë pranë teleshikuesve humor të bukur dhe të zgjedhur.

Por si duket, gjerat nuk po shkojnë aq mirë brenda Portokallisë.

I pyetur nga “Lart e Poshtë” se cilën nga teatri ose “Portokallia” do të zgjidhte, Gazi pa hezitim ka zgjedhur teatrin, dhe tregon se do të ketë një perkushtim të madh ndaj tij së fundmi.

Aktori gjithashtu rrëfeu se në “Portokalli” nuk ka shume miq, por nuk ka as konkurentë për të.

“Drejtuesit aty bëjnë favore sipas tekave të tyre, por nuk shoh asnjë konkurrent aty. Fare, zero”.

A po paralajmëron Gaz Paja një largim nga Portokallia? Kjo mbetet për t’u parë.
Be the first to comment

Leave a Reply