Tani mund ta shikoni më mirë, vajza e ish-presidentit Obama fotografohet me të dashurin
Shumë dashuri – dhe shumë të qeshura. Vajza e madhe e ish-presidentit Obama, Malia Obama, është parë këtë fundjavë në shoqërinë e të dashurit britanik, Rory Farquharson, në New York.

Rory, për herë të parë është vënë në qendër të mediave pak kohë më parë, kur së bashku me Malia-n u panë duke u puthur ndërsa ishin duke një lojë futbolli, në Harvard-Yale, në nëntor.

19-vjeçarja, e cila nisi studimet në Harvard këtë vjeshtë, është njohur me Rory-n në Universitetin që ndjekin, në Ivy League.

Këtë herë ata janë fotografuar duke biseduar, të ulur bashkë, të shtunën pasdite në Soho, New York, ndërsa Rory tymoste një cigare.
Be the first to comment

Leave a Reply