Të dashurën e re të Florit e heqin nga puna
Moderatorja Liberta Spahiu, figura e të cilës lidhet ngushtë me emisionin të cilin ajo prezanton prej 8 vitesh “Prive“, për herë të parë do e lirojë vendin në puntatën e ardhshme.

Në vend të Spahiut këtë të shtunë do prezantojë parukieri Kaci i cili i njeh shumë mirë VIP-at dhe sipas “Prive.al”, ai e ka kaluar me sukses provën duke prezantuar me sukses.

Ndërrimi i Libertës me Kacin po bëhet në kuadër të formulës së re të Klan Kosovës duke zëvendësuar prezantuesit e emisioneve me figura publike.
Be the first to comment

Leave a Reply