Tërësisht lakuriq: Klaudia Pepa tregon me kë kaloi Shën Valentinin, komentuesit e kapin mat
Nëse menduat se Klaudia Pepa kishte hequr dorë nga fotot provokuese në rrjetet
sociale… mendoni sërish.

Balerina e njohur ka çmendur Instagram-in sërish ditën e sotme duke postuar një tjetër
foto bombë.

Në foton në fjalë, Pepa shihet tërësisht e zhveshur, e ulur në një vaskë të zbrazët, duke
mbajtur një shishe shampanjë në duar.

“E vetme #shënvalentin.”-ka shkruar balerina e famshme, duke zbuluar kështu se festën
e të dashuruarve e ka kaluar vetëm. Megjithatë, komentuesit kanë vënë re një tjetër
detaj të dyshimtë

“Po foton kush ta bëri?”-kanë komentuar disa prej tyre, duke nxjerrë në pah se në fakt
Klaudia nuk paska qenë dhe aq vetëm.
Be the first to comment

Leave a Reply