Tërhiqet kandidati i PDSH-së në Strugë
Kandidati i PDSH-së në Strugë sot do të jep dorhëheqje nga kandidimi i tij për kryetar komune, mëson portali TetovaSot. Siç mësohet tërheqja e tij bëhet për shkak mos përçarjes së votës në Strugë për ti dhënë mundësi që shqiptari të jetë sërish në krye të komunës.

Nuk dihet ende se cilën parti do ta mbështes PDSH-ja në Strugë, por siç mësohet gara në Strugë do të jetë mes Selës dhe Merkos.
Be the first to comment

Leave a Reply