Thonjtë ‘Picasso’, trendi më i mirë i bukurisë në Instagram
Viteve të fundit, arti i thonjve është komplikuar tejet mase dhe herë pas here zbulohen trende të reja.

Ndonëse disa trende kanë qenë pak të vështira, tani manikyristët kanë vendosur që thonjtë t’i kthejnë vërtetë në copa arti – e këtë e bëjnë përmes manikyreve të inspiruara nga veprat e piktorit Pabo Picasso.

Thonjtë që i përkasin këtij arti duken të mahnitshme pavarësisht çfarë ngjyre i bëni dhe vërtetë se janë unikë.

Telegrafi më poshtë ju sjell disa fotografi ku mund të shihni se si duken thonjtë e tillë dhe me shumë gjasë edhe ju do të inspiroheni për një manikyr të tillë.

#PicassoNails. #naturalnails #naturalart #naillife #handpainted #ignails #amivega

A post shared by Ami Vega (@amivnails) on

Picasso? 親指さん可愛いんです?

A post shared by DACCI? (@kimiko_adachi) on
Be the first to comment

Leave a Reply