Tragjedi/ Treni i pasagjerëve përplaset me trenin e mallrave, ka viktima
Një përplasje trenash në Egjipt ka rezultuar fatale për jetën e të paktën 16 personave.

Përveç viktimave raportohen edhe 20 persona të plagosur. Akoma nuk dihen arsyet e përplasjes së trenave, por bëhet më dije se policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit./sn/
Be the first to comment

Leave a Reply