Trajneri i Milanit komplimenton Shkëndijen
Edhe pse kanë një diferencë goxha të madhe në emra, kjo nuk do të thotë se Milan e ka të siguruar kalimin në fazën e grupeve të Europa League duke eleminuar Shkëndijen.

Këtë e di shumë mire dhe trajneri i Milani, Montela. Në një intervistë para ndeshjes me Shkëndijen. Tekniku italian komplimentoi ekipin shqiptar duke iu tërhequr veshin të tijëve, përcjell Albeu.com

“Shkëndija është një ekip i mirë-organizuar, por ne duhet të shohim veten tonë.” tha tekniku aktual i 7 herë kampionëve të Europës. /albeu.com/
Be the first to comment

Leave a Reply