Tronditëse, punëtori i lavazhit dhunon klienten(Video)
Këto janë pamjet tronditëse kur një punëtor lavazhi ka hyrë brenda makinës së klientes për ti prekur gjoksin.

Sarah Barmes u sulmua kur dërgoi makinën për tu larë në Wales dhe ka hequr dorë nga anonimiteti për të treguar përvojën e tmerrshme.

42-vjecarja u prek nga Azad Hassan, i cili u deklarua fajtor para dy javëve për sulmin seksual.

“Unë shkova për të larë makinën dhe ai më largoi nga kolegu i tij duke më dërguar në një vend tjetër. Ishte momenti që hapi derën dhe preku gjoksin tim duke më thënë ‘Nice’. Nuk reagova fare, thjesht e injorova se isha në gjendje shoku dhe nuk mendoja se dikush do e bëntë këtë,” – ka treguar Sarah për rastin.

Pasi ajo e dënoi në polici, Hassan u dënua me 5 vite burg për sulmin seksual ndaj gruas.
Be the first to comment

Leave a Reply