Tuna e zhveshur duke intervenuar në heqjen e celulitit, publikohet foto!!
Këngëtarja Tuna Sejdi po bëhet gati që në verë të duket sa më seksi.
Ajo madje sot e ka vizituar një klinikë private për ta hequr celulitin, shkruan lajmi.net
Gjatë intervenimit, këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhe në Instastory ndërsa shihet e zhveshur dhe me këmbë të ngritur lartë.
Tuna ka kohë që jeton në Kosovë edhe para martesës me Patrisi pasi para se ta kurorëzojnë dashurinëçiftin kanë bashkëjetuar dhe këtë e patën bërë të ditur burime të TopAl News.
Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka sjell të reja por është duke punuar në atë drejtim.
Be the first to comment

Leave a Reply