Uaau, kjo modele bombastike do t’ju bëjë të lageni (FOTO)
Ajo është Laci Kay Somers, bukuroshja e Instagramit me trupin perfekt dhe bukur sa më s’ka….

Modelja super seksi ka çfarë të të tregojë dhe prandaj shfaqet gjithmonë provokative. Së fundmi, ajo ka vënë në pah gjoksin bombastik, të cilin ia kanë zili çdo femër.Laci Kay Somers ka më shumë se 8 milionë ndjekës në llogarinë e Instagram. Ajo vazhdimisht tërheq vëmendjen e të gjitha mediave, sa herë që publikon një fotografi të re.

Dhe fotografitë e saja janë tepër seksi. Shikoni ato më poshtë.

Be the first to comment

Leave a Reply