Ups, Ledri Vula kapet mat duke u puthur me të dashurën e re
Që pas ndarjes nga Adela Sallaku, reperi i njohur Ledri Vula nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të tijën. Ai ka preferuar që jetën private ta mbajë për vete.

Por sa e mundur është kjo gjë kur jë një personazh i njohur publik? Edhe në aeroport në New York Ledrin e kanë fotografuar teksa puthej me një vajzë, identiteti i së cilës nuk dihet.

Olti Curri ka publikuar këto foto dhe video ku Ledri shihet në krahët e kësaj vajze. Nuk mund ta themi me siguri se ai është Ledri por nga xhupi dhe kapelja që ka vendosur janë identike me veshjen në foton që Ledri ka publikuar vetë në Instagram.
Be the first to comment

Leave a Reply