Urimi i vjehrrit për Albanin i përlot të gjithë: Ti je dhuratë nga perënditë
Edhe pse duket shumë më i ri se aq, Alban Skënderaj mbush sot 36 vjec.

I preferuari i të gjithëve, këngëtari ka marrë shumë urimetë mrekullueshme, mes tyre edhe nga babai i bashkëshortes së tij, Miriam.

Agimi në një postim të thjeshtë ka shkruar disa fjalë emocionuese për Albanin.

“20 Prill. Është një ditë. Për ne, dhuratë nga perënditë. Ka lindur ky djalë. Për zemrën dhe zërin të le pa fjalë. Gëzuar Alban”, ka shkruar babai i Miriamit, duke e shoqëruar postimin me një foton e tyre të tre.
Be the first to comment

Leave a Reply