Vajza, kënaqni sytë. Shikoni 7 modelët më të bukur të vitit 2018
Jemi mësuar gjithmonë të lexojmë dhe të shikojmë modelet më të mira, qoftë edhe për sfilatat e tyre më të fundit apo për daljet e tyre.

Ky është një moment tepër i rëndësishëm, modelët më të suksesshëm të vitit 2018. Këta djemtë të bukur që në heshtje dominojnë industrinë e modës dhe vjedhin zemrat e vajzave në të gjithë botën.

1

Anwar Hadid
Ky është ndoshta emri më i famshëm në këtë listë, falë motrave të tij. Ky bukurosh debutoi në revistë disa vjet më parë dhe që atëherë ka ecur në pistat për Moschino dhe Hugo Boss etj.

 

2

Jon Kortajarena
Patjetër keni parë këtë model të mrekullueshëm spanjoll në një fushatë. Ai është djali më sexy me flokët e tij të ëmbla, vetullat dhe strukturë të rregullt të fytyrës. Ai është model i sfilatave të ndryshme si Armani, Versace, Lagerfeld dhe shumë të tjera.

3

Alessio Pozzi
Italiani Alessio është pjesë e Next Management New York dhe Elite Milano. Ai u zbulua ndërsa priste një takim në zyrën e një dentisti. Por, Alessio është kthyer në anëtarin e ëndrrave të shumë vajzave.

 

 

4

Jeenu Mahadevan
Jeenu Mahadevan është nga Sri Lanka. Ai ka bërë disa fushata të mëdha si Adidas, Vogue Hommes, H & M, Burberry dhe më shumë.

5

Serge Rigvava
Djali i ‘keq’ austriak Serge Rigvava ka punuar me Elite London dhe Wilhelmina New York dhe ka mbi 30 klientë në të gjithë globin. Pamja e tij rinore dhe kaçurrelat e kuqe e bëjnë atë modelin më simpatik me kostum dhe kravatë.

6

Filip Hrivnak
Filipi është një model sllovak, ai në të vërtetë ishte një lojtar hokej dhe është relativisht i ri në lojën e modelingut. Ai është modeluar për GQ, Calvin Klein, Balmain dhe Vogue Hommes International, midis shumë markave të tjera të suksesshme.
Be the first to comment

Leave a Reply