Vajza mbetet e vetmuar në rrugë, edhe pse ai i tha “Po” – diçka nuk ishte në rregull me propozimin (Video)
Propozimi publik i një të dashure për partnerin e saj shkoi tmerrësisht keq pasi ajo u la zemërthyer, e ulur vetëm në rrugë.

Në skenat e publikuara nga mediat e huaja, shihet një grua me flokë të gjata e cila mban një unazë në drejtim të partnerit të saj, pamje këto që thuhet se vijnë nga Santiago, Kili.

I dashuri i saj, i veshur me xhinse dhe një xhaketë të zezë, e sheh atë, pasi ajo mund të dëgjohet duke thënë ‘do të martohesh me mua? Po ose jo’.

“Po, dashuria ime dhe të ndalemi aty”, thotë djaloshi ndërsa ai përkulet për të folur me partneren e tij.

I dashuri është i zënë ngushtë dukshëm në deklaratën publike të dashurisë, edhe pse ai pranoi propozimin që mund të dëgjohet në video.

Por, siç thuhet në përshkrim, e dashura me gjasë ishte ndarë jo e kënaqur, pasi që një pranim më entuziast nga partneri i saj i trembur.

Video përfundon me të dashurin mbledhur sendet e tij dhe duke e lënë atë të ulur në trotuar. /dailymail/
Be the first to comment

Leave a Reply