Vazhdojnë spekulimet për identitetin e të fejuarit të Adelina Tahirit (Foto)
Adelina Tahiri ditë më parë konfirmoi se i ka dhënë fund beqarisë.

Bukuroshja e njohur e ekranit ka kohë që po flitet për një varg aferash, megjithatë, ajo i dha fund spekulimeve ditë më parë.

Mediat maqedonase fillimisht raportuan për të dashurin e mundshëm të këngëtares së njohur shqiptare.

Sipas Prive, bëhet fjalë për një milioner rus 50 vjeçar i cili ka rrëmbyer zemrën e Adelinës.

Madje është publikuar edhe një foto e personit në fjalë, që besohet se ka pushtuar zemrën e Adelinës.

Bukuroshja ka mohua se identiteti i tij është Sergej Samsonenko, duke mos zbuluar emrin e të dashurit të ri që e ka mbajtur në fshehtësi.

Adelina Tahiri konsiderohet prej femrave më seksi shqiptare.

Prive.al ka sjell foton e milionerit që mendohet se është i fejuari i Adelinës dhe se jeton në Austri.

 
Be the first to comment

Leave a Reply