Veshja dhe akcesorët super të shtrenjtë të Lori Hoxhës që kapin shifra marramendëse (Foto)
Trashëgimtarja e Top Medias, një nga femrat më atraktive shqiptare, Lori Hoxha, ka një stil të jetës shumë ekstravagant, apo thënë ndryshe të pa arritshëm për yjet tjera shqiptare.

Lori e cila i komplekson edhe yjet e muzikës dhe shoubizit me stilin e jetës, gjithnjë rrëmben vëmendjen me dukjen e saj – sidomos në rrjetet sociale.

Bukuroshja në secilën paraqitje tenton të rrëmbejë vëmendjen.

Në një nga paraqitjet ef undit ajo shihet me një ‘bodysuit’ në vlerë 1640 euro ‘Viscose” nga Balmain, shoqëruar nga një rrip të gjerë ‘velvet” në vlerë 965 euro.

Pantallonat e saj kapin vlerë edhe më të madhe, prej hiç më pak se 5265 eurosh.

Në një tjetër paraqitje Lori shihet me xhaketë të lëkurës nga Zara në vlerë prej 90 eurosh, një çantë dy ngjyrëshe të lërkuërs Cahier nga Prada në vlerë prej hiç më pak se 1450 euro.

Kësaj i shtohen edhe këpucët nga Yves Saint Laurent Opyum 110 Pump në ngjyrë të zezë dhe të kaltër.


Lori Hoxha pa dyshim se është një prej yjeve e cila pëlqehet nga publiku për stilin e veshjes së saj, i cili është praktikisht i pa arritshëm për pjesën më të madhe të publikut dhe skenës së shoubizit shqiptar
Be the first to comment

Leave a Reply