Vetëm një javë pas shkurorëzimit, Courtney Stodden e xhiron veten lakuriq (FOTO +16)
Ka kaluar vetëm një javë prej se Courtney Stodden ka aplikuar për shkurorëzim nga burri Doug Hutchison dhe biondja e famshme ka arritur të tërheqë vëmendje me disa postime në rrjetet sociale.

Aktorja dhe modelja e ka xhiruar veten të zhveshur dhe xhirimin e ka publikuar në InstaStory.

Imazhet e 23-vjeçares i kanë shokuar fansat, pasi pikërisht atyre ua ka dedikuar fotografitë nudo.

Courtney e ka xhiruar trupin lakuriq para se të hyjë në banjë për të bërë dush.

Stodden u martua me Hutchison kur ishte vetëm 16 vjeçare, ndërsa burri i saj ishte 50 vjeçar që do të thotë se diferenca në moshë ishte plot 34 vjet.

 

Pas disa ndarjeve dhe ribashkimeve, ajo vendosi që më 6 mars të kërkonte edhe zyrtarisht shkurorëzimin.

“Nuk pendohem. Kam mësuar shumë (nga martesa), prandaj gjithçka është në rregull. Jam thjesht duke e tejkaluar këtë moment aktualisht”, ka thënë Courtney për TMZ.

 

Working on my abs before summer hits. ???? #abs #summer #picoftheday

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on
Be the first to comment

Leave a Reply