Vetëvendosja shpalos slloganin për zgjedhjet lokale
“Me mendje dhe zemër për Komunën”, ky është sllogani i Vetëvendosjes për zgjedhjet lokale që do të mbahen me 22 tetor.

Slloagni është bërë i ditur vetëm pak minuta pas orës 00:00, njofton Klan Kosova.

 
Be the first to comment

Leave a Reply