VIDEO: Ka frikë ariu nga njeriu? Zbulojeni…
Keni parë ndonjëherë një ari të ketë frikë nga njeriu?

Ju duket e pamundur apo jo? Megjithatë, kjo ka ndodhur disa herë dhe këto çaste unike janë xhiruar për t’ju sjellur juve t’i shihni, shkruan lajmi.net
Këta arinj janë hasur gjatë lundrimit me varkë, gjatë qëndrimit në pyll me shoqëri, gjatë eksplorimit të fshehtësive të natyrës.
Shikojeni më poshtë videon e plotë.
Be the first to comment

Leave a Reply