VIDEO: Mëngjesi i Adelina Tahirit me pamje përrallore nga ballkoni
Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri është mjaft e komentuar në shtypin rozë.
Ajo është në pritje të fëmijës së parë, andaj po kujdeset në për shëndetin e fëmijës.
Mëngjesin e sotëm, këngëtarja ka shpërndarë një video në Instagram, përmes të cilës ka treguar pamjen magjepsëse nga vendi ku po qëndron.
Videoja ishte realizuar nga ballkoni i shtëpisë ku ishte këngëtarja, e që gjendej pranë detit dhe ishte plot gjelbërim përreth.
Kujtjomë që Adelina ka lënë pas angazhimet në muzikë duke iu përkushtuar tërësisht jetës private.
Be the first to comment

Leave a Reply