VIDEO: Shpërthimi i Kryemadhit, me këpucë kundër Ramës në Parlament
Një video që ka qarkulluar sot në rrjetet sociale, tregon një moment shpërthimi të Kryetares së LSI Monika Kryemadhi, gjatë momentit kur kamerat kanë qenë jashtë sallës, ndërsa pritej të votohej emri i Kryeprokurorit të Përkohshëm.

Në video Kryemadhi shihet teksa ngre zërin dhe fyen Kryeministrin duke qëlluar kundrejt tij me një tufë letrash që iu gjendën pranë. Me pas, ajo heq kepucen dhe qellon drejt tavolines ku gjendet Rama.
Be the first to comment

Leave a Reply