(VIDEO):Ky është kosovari që do të ju shkrijë së qeshuri me mënyrën se si i thërret fëmijët për të ngrënë drekë
Florim Islami nga fshati Bardhosh ka bërë një video me të cilën të gjithë po shkrihen së qeshuri, shkruan Indeksonline

Ai ka improvizuar një skenë së si i thërret fëmijët e tij të hajnë drekën por e cuditëshmja është se ata dalin nga sasia e madhe e borës që kishte ra dhe mbuluar oborrin e shtëpisë së tyre.

Kjo video për pak kohë është bërë virale duke shkaktuar shumë të qeshura në publik.
Be the first to comment

Leave a Reply