Wow sa ngjasojnë, njihuni me sozinë e Soni Malajt
Shumica prej nesh kanë takuar një person në jetë ose e kanë parë diku në foto, dikë që i ngjan tmerrësisht shumë. Për momentin mund të kenë mbetur të shtangur, pasi nuk ju kanë besuar syve, sesa shumë ngjasojnë me personin në fjalë. Të njëjtin reagim besojmë do të ketë edhe këngëtarja e njohur Soni Malaj kur të shikojë “binjaken” e saj.

Sozia e saj, është një vajzë e njohur me 5.5 milionë ndjekës në Instagram. Ajo është një grimiere e talentuar, por njëkohësisht edhe një fashion blogere. Amra Olević, ose siç njihet ndryshe me pseudonimin e saj, Amrezy ka një ngjashmëri të madhe me këngëtaren shqiptare, Soni Malaj. Dhe kjo ngjashmëri nuk është vetëm tek tiparet, por edhe tek format trupore të dy vajzave.

Juve si ju duket? Ngjasojnë apo jo dy vajzat?
Be the first to comment

Leave a Reply