Xhensila edhe pse shtatëzane, përsëri bën…
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj po kujdeset për format trupore, në mënyrë që të mos shtojë peshë gjatë këtyre muajve.

Ajo ka hedhur një video në Instastory ku shihet teksa po bënte palestër.
Kanë mbetur edhe disa muaj që Xhensila të bëhet nënë dhe të fillojë përsëri që të kujdeset për hiret trupore.
Be the first to comment

Leave a Reply