Zaev dhe Mickoski përballen nesër në duelin e parë publik mes tyre
Përballja e parë publike ndërmjet liderëve të LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së, respektivisht, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski do të ndodhë në ditën e nesërme.

Në ora 20:00 në Radio-Televizionin e Maqedonisë, programi i parë, do të mbahet përballja e shumëpritur.

Një përballje të këtillë e kërkoi vetë lideri i VMRO-DPMNE-së, Mickoski, kërkesë e cila u pranua nga Zoran Zaevi.
Be the first to comment

Leave a Reply