Zbulimi i vitheve s’ishte e mjaftueshme, Dua e bën edhe këtë për fansat (FOTO)
Këngëtarja Dua Lipa gjatë ditës së sotme ka provokuar me një imazh në të cilën shihej me bikini të zeza dhe dukej tejet joshëse.
Mirëpo ajo nuk e ka lënë me kaq dhe ndjekësit i ka ‘shpërbyer’ edhe me një imazh tjetër, shkruan TopAl News.
E shtrirë duke marrë rreze dielli, këtë herë Dua ka zgjedhur ngjyrën e kuqe ndërsa duket po aq seksi sa në foton e parë.Sukseset për të nuk po ndalen dhe emri i saj po kryeson në mediat botërore të cilat po e cilësojnë si këngëtaren më të dëgjuar të momentit.

here forever

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Haters gonna hat.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on
Be the first to comment

Leave a Reply