Zbulohet arsyeja e largimit të Florian Binajt nga ‘Portokallia’
Lajmi i largimit të tij erdhi krejt papritur shumë pranë nisjes së sezonit.

Dihej largimi i Besit dhe Erionit, por i Florit nuk pritej.

Anabel.al ka treguar se arsyeja ka qenë mosmarrëveshja mes tij dhe produksionit për kushte të ndryshme të rinovimit të kontratës.

Flori ka realizuar gati që prej fillimit të këtij emisioni role të cilat i kanë rezistuar kohës.

Në “Portokalli” ka ende artistë shumë të mirë e karaktere fantastike.

Megjithatë me largimin e tre aktorëve ndoshta do të ketë hyrje të reja.
Be the first to comment

Leave a Reply