Zbulohet emri i vajzës së Ermalit dhe Amit, e kemi dëgjuar shpesh
Janë ndër çiftet më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, muaj më parë kishin dhënë lajmin se po presin të bëhen edhe me një fëmijë.

Para pak ditësh, ata u bekuan me një vajzë, e lajmin e ka konfirmuar vetë Ermali përmes rrjeteve sociale. “Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë”.

Por duket se tashmë u zbulua edhe emri i vajzës”>vajzës. Pjestarja e re e familjes duket se mban emrin e këngëtares me fameë ndërkombëtare e quajtuar Sia. Ne i urojmë jetë të gjatë dhe ta gëzojë emrin përgjithmonë!
Be the first to comment

Leave a Reply