Zbulohet kush ia gërvishi makinën Rozana Radit
Mëngjesin e së hënës Rozana Radi nuk e nisi edhe aq mbarë.

Kjo pasi këngëtarja shqiptare e gjeti makinën e saj të gërvishur deri në detaje, shkruan lajmi.net

Pas kësaj ajo ka reaguar publikisht duke thënë se do ta bëjë të pamundurën për ta gjetur se kush ia ka bërë këtë.

E së fundmi Rozi ka bërë të ditur se dëmin ia ka shkaktuar dikush nga komshinjtë dhe gjithashtu ka treguar se ka pranuar përkrahje nga miqtë e shumtë të cilët e kanë mallkuar kryesin e dëmit.

‘’Unë nuk mallkoj por aq shumë sms që kam marrë ( të gjithë mallkojnë) komshiun që ma ka
katandis makinën si mos më keq. Kam frikë se do ta zënë mallkimet përpara se ta zë policia. P.s me zor po pres ta shoh në fytyrë nëse ka një të tillë’’, ishin fjalët e Rozanës.
Be the first to comment

Leave a Reply