Zendeli: Lëvizja Besa mbetet opozitë në Kuvend
Deputeti i Lëvizjes Besa Fadil Zendeli, në deklaratën e dhënë për mediat, ka folur rreth pozicionimit të Lëvizjes Besa në opozitë, dhe për funksionimin e grupit parlamentarë të Lëvizjes Besa në Kuvend.

Zendeli theksoi se : tre kolegët duhet të deklarohen individualisht për këtë çështje, dhe se duhet të vendosin vet./TopalNews/
Be the first to comment

Leave a Reply