Zyrtare: Jupp Heynckes përsëri trajner i Bayernit
Bayern Munchen ka rikthyer ish-trajnerin Jupp Heynckes.

Pasi shkarkoi Carlo Ancelottin, Bayerni ka rikthyer 72-vjeçarin Jupp Heynckes nga pensionimi, raporton ‘Bild’.

Ancelotti u shkarkua pas rezultateve jo të kënaqshme, dhe gjiganti bavarez ka rikthyer trajnerin me të cilin fitoi tripletën në vitin 2013.
Be the first to comment

Leave a Reply