ZYRTARE: Moyes largohet nga West Ham
David Moyes nuk është më menaxher i ekipit të West Ham United.

David Moyes është larguar nga West Ham United pas kontratës gjashtë muajshe në klub.

West Ham ka konfirmuar se asistentët e tij, Alan Irvine, Stuart Pearce dhe Billy McKinlay po ashtu janë larguar nga skuadra.

“Dua të shprehi falenderimet e sinqerta tek David Moyes dhe stafi i tij që arritën objektivin e mbajtjes së West Hamit në Premierligë”, deklaroi presidenti i klubit, David Sullivan.
Be the first to comment

Leave a Reply