ZYRTARE: Real Madrid prezanton fanellat për sezonin e ri
Uniformat e reja të Real Madridit janë realizuar nga Adidas.

Real Madrid ka prezantuar fanellat e reja.

Fanella e parë, me të cilën kampioni i Evropës luan si vendas, do të jetë si gjithmonë e bardhë e kombinuar me ngjyrë të zezë në logo, sponsor dhe në tri vijat e Adidasit, të cilat shfaqen në krah.

Në fanellën e parë janë rikthyer edhe pullat për ta modernizuar dizajnin klasik.
Be the first to comment

Leave a Reply